Pousada Do Sol
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Sportactiviteiten Visserij Badminton |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Het elegante Pousada Do Sol Peruíbe hotel met Wi-Fi in de hele accommodatie biedt accommodatie op 17 minuten van het Peruibe Aquarium.
Het pension bevindt zich tevens op een klein stukje lopen van de gemeentelijke vismarkt in Peruíbe. Gasten kunnen het The Center Peruibe beach vinden, dat op maar 1 km verderop ligt.
De kamers zijn voorzien van een balkon en een zitruimte, en ook een privébadkamer met een apart toilet en een douche. Ze hebben privébadkamers, uitgerust met een apart toilet en een douche.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
- Badminton
- Visserij
Kamervoorzieningen
- Terras
- Tuinmeubelen
- Bordspellen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf elegante Pousada Do Sol hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 25 minuten om in het stadscentrum van elegante Pousada Do Sol hotel te komen. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Pousada Do Sol hotel uitchecken?
Klanten van Pousada Do Sol hotel moeten klaar zijn om om 14:00 uit te chechken. - 📧
Biedt elegante Pousada Do Sol hotel een draadloze internetverbinding?
Ja, elegante Pousada Do Sol hotel heeft wifi in de hele accommodatie. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren mee te nemen naar dit hotel in Peruíbe?
Je kunt met je huisdieren logeren in dit hotel in Peruíbe.